Ринок необробленого лісу в України

В минулому році уряд України вирішив запустити експериментальний проект по відкриттю ринку необробленої деревини. Оформлення процедури торгів було доручено системі Прозорро, котра з 2016 року надійно зарекомендувала себе всій країні.

Сьогодні цей ринок набрав обертів та став одним із найвигідніших для всієї України. Саме тому ми вирішили коротко повідомити про результати роботи аналітичної команди та припустити майбутній розвиток ринку необробленого лісу в Україні, на підставі конкретний даних.

Аналітика процедури проведення торгів

Повертаючись у минуле варто нагадати, що система відкритих торгів дуже погано сприймалася громадянами України. Це було викликано складністю та непорозумінням. Ситуація ясна, але не вирішувала проблеми України. Саме тоді було прийнято рішення розпочати створення інформаційних порталів, котрі будуть відповідати за інформування громадян.

Одним із таких порталів став megasale.com.ua. На ньому можна не лише переглянути корисну інформацію про новини та стан ринку, а й ознайомитись із актуальним переліком активних електронних майданчиків Прозорро. Саме ці майданчики дозволили запустити новий ринок необробленої деревини в 2020 році.

З минулий рік цей ринок дуже швидко набрав обертів. Проблема договірних відносин між керівниками могутніх лісних господарств України та замовниками поставала завжди. Тут все вирішували хабарі. Звичайному підприємцю завжди залишалися лише другорядні ресурси.

Відтепер таке частково неможливо. Враховуючи, що це експериментальний проект, обов’язок на продаж лісоматеріалу став частковим. Відтепер лісгоспи повинні реалізовувати частину свого лісу у розмірі до 150 кубічних метрів та вартістю не більше 200 тисяч гривень.

Результати 2020 року показали, що люди довіряють новій системі. Тому в майбутньому напевно буде змінено умови проведення торгів, та ринок необробленої деревини буде повністю переведено на електронну систему Прозорро. Це не лише позитивно відобразиться на доходах нашої країни, а й дозволить повність знищити корупцію на цьому ринку.

Related Post

Придбання природного газу на території України

Питання придбання природного газу на території нашої держави останнім часом стало досить важливим, адже сформувались цілком нові механізми, котрі дозволили внести зміни в цю сферу. Тепер процес став більш простим

Придбання землі за новим законодавством

Напевно, вже всі знають про нове законодавство на земельному ринку. Варто робити все необхідне для того, щоб також скористатися останніми новинами та бути в курсі цих оновлень. Так у вас

Отличия лонгборда и скейтборда

Лонгборды хорошо известны молодому поколению, они похожи на скейтборды, но имеют существенные отличия, которые необходимо учитывать. Этот стиль катания может быть самым разным, и при этом специалисты в данной области